АГРОНОМІЯ ВШАНОВУЄ ГЕРОЇВ

АГРОНОМІЯ ВШАНОВУЄ ГЕРОЇВ

Автор  Алексей Павленко Май 08 2020
Оцените материал
(6 голосов)

Сьогодні, 8 травня, коли Україна відзначає День пам'яті та примирення, напередодні 75 річниці Великої Перемоги у Другій світовій війні, в Агрономії віддали шану і повагу загиблим воїнам. Директор ДП "ДГ "Агрономія", депутат Миколаївської обласної ради Чмирь С.М., голова Арбузинської районної ради Кошетар В.М., голова Арбузинської районної організації ветеранів Черевач Л.А. поклали квіти до Пам'ятника загиблим воїнам.

 

Ще одну почесну місію виконали керівники вручивши "Знак Народної Пошани "За бойові заслуги. 75 років перемоги над нацистами" та Сертифікат учасника бойових дій у Другій світовій війні "Пам'ятаємо про Ваш подвиг" учаснику бойових дій, ветерану Якушкіну Михайлу Устимовичу, який все життя пропрацював на теренах господарства. Сергій Михайлович тепло привітав ветерана та вручив йому грошову допомогу в розмірі 3000 грн.

Доречно додати, що Сергій Михайлович приділяє багато уваги ветеранам, піклується про їхнє життя та всіляко їм допомагає. Тож не випадково, що у планах депутата – реконструкція Пам'ятника загиблим воїнам. Своїми планами та задумами він поділився з ветераном та вислухав усі поради та пропозиції, щодо реконструкції пам’ятника.

Знаково, що в церемонії вшанування взяв участь боєць ООС Олег Голік – як символ єднання поколінь, єднання захисників.

IMG 4160

Понравилось? Поделитесь с друзьями!
  • Источник:: korpost.info
Прочитано 2189 раз

Видео блог

Отдых

Разработка сайта - JOHNNSOFT Студия рекламы Жоры Дорфмана